حل مشکلات اینترنتی-پاسخگویی سوالات اینترنتی

یکی از مشکلاتی که تمام کسانی که با کامپیوتر سروکار دارند با آن مواجه می باشند مشکلات مربوط به اینترنت می باشد. مشکلات مربوط به اینترنت ممکن است از باز نشدن صفحات اینترنتی باشد و یا مشکل در اجرای درست صفحات.همچنین از دیگر مشکلات اینترنتی که معمولا اکثرا با آن موجه هستیم مشکل قطع بودن اینترنت می باشد.که در این مقاله به روش حل این مشکلات اشاره می کنیم. ضمنا یکی از مواردی که در شرکت امداد رایانه در مورد آن پاسخگویی انجام می گیرد مربوط به همین مشکلات اینترنتی می باشد که لا تماس با شرکت و اتصال به کارشناس مورد نظر می توانید سوالات خود را در این زمینه بپرسید و اقدام به حل مشکلات خود نمایید.

مشکل قطع بودن اینترنت

اولین مشکلی در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم مربوط به قطع بودن اینترنت می باشد. که در زیر کاملا مورد بررسی قرار میگیرد:

یکی از دلایل قطع بودن اینترنت ممکن از مرکزی باشد که شما اینترنتی را از آنجا دریافت کرده اید که به آن isp گفته می شود. اما از کجا می توان فهمید مشکل از isp  است. اولین راه حل و ساده ترین راه حلی که به نظر می رسد تماس با شرکت isp بوده و پرس و جو در باره علت قطعی اینترنت می باشد. اما راه حل دیگری نیز وجود دارد که به وسیله عیب یابی می توان متوجه شد اشکال قطعی اینترنت ار کجاست. با دقت به چراغ های مودم می توان فهمید که این مشکل چگونه به وجود آمده است. زمانیکه مودم شما روشن و کابل های تلفن – برق و کابل lan به آن متصل باشد حتما باید سه چراغ روی آن روشن باشد. یکی چراع پاور مودم. دیگری چراغ دیتای مودم می باشدکه با وصل بودن کابل تلفن به مودم روشن می شود.

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • سلام
    لپ تابم با کابل htmi , vga به تلویریون وصل نمیشه کابل نو هم خریدم نشد ممکنه مشکل ار خود ویندور باشه اگه عوض کنم ممکنه درست شه ؟حتی درایوهای لپ تاب رو update هم کردم ممکنه پورت لپ تابم ایراد داشته باشه ؟ امکان داره هر دو تا پورت vga , htmi با هم خراب شده باشه؟

  • سلام وقت بخیر
    بعضی وقتا که با وی پی ان کار میکنم میخام یک صفحه جدید باز کنم صفحه جدید میره رو گزینه I’m not robot و ول کن هم نیستش و نمیزاره صفحه جدید باز شه. گاهی هم این مشکل پیش نمیاد. یعنی همیشگی نیست گاهی اینمدل میشه مثلا یک روز کامل اینمدل میشه بعضی وقتا هم چند ساعت. با ری استارت هم درست نمیشه چه راه حلی برا حل مشکل وجود داره؟ ممنون میشم کمک کنید ( تنها نکته جالب اینه که اگه قبلاً صفحه یا صفحاتی باز بوده باشه و بری رو اون صفحه ها مشکل نیستش و مشکل آی ام نات روبوت رو نمیاره و صفحه باز میشه فقط برا صفحه ای که جدیداً کلیک کنی این مشکل رو بوجود میاره )

  • سلام خسته نباشید
    میخوام عکسی در گوگل مپ یا گوگل ارث بگذارم باید چیکار کنم؟

  • با سلام وتبریک سال جدید فیلتر شکنم در کامپیوتر هنگ میکنه

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست