اکتیو نشدن مایکروسافت آفیس

امداد رایانه|کمک کامپیوتری

اکتیو نشدن Microsoft Office
امروز قصد داریم تا درباره لایسنس ها و کرک های موجود برای مایکروسافت آفیس صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای نصب نرمک افزار ها ابتدا باید
آن هارا خریداری نموده سپس درون جعبه برنامه خریداری شده کدی موجود می باشد که همان لایسنس آن می باشد.این کد بیان گر این است که این نرم افزار خریداری شده است و کاربر در استفاده از نرم افزار محدودیتی ندارد.

حال در کشور عزیزمان ایران حق copy right رعایت نمی شود و همه به دنبال این کد های رایگان برای فعال سازی نرم افزار هایشان هستند. در این بین گروه هایی هستند که نرم افزار های غیر رایگان را کرک میکنند؛ یعنی قفل آن را میشکنند و برای همه قابل استفاده میکنند.Microsoft Office هم به دست این گروه ها گرفتار است و این گروه ها با تولید لایسنس های تقلبی و گذاشتن ان در اینترنت ضربه مالی بزرگی به شرکت وارد می کنند.ما این کار را به شدت محکوم میکنیم چرا که شرکت ها نیز اگر نتوانند برنامه های خود را به فروش برسانند با مشکلات فراوانی روبه رو می شوند. در صورت امکان حتما نرم افزار هارا خریداری کنید.
همانطور که میدانید این شرکت برای کاربران خود ابتدا نرم افزار را به مدت ۳۰ روز فعال می کند یعنی شما با نصب این نرم افزار میتوانید به صورت رایگان به مدت ۳۰ روز استفاده کنید و بعد از ان نرم افزار قفل می شود و از شما کد لایسنس خریداری شده را میخواهد.حال اگر برای اکتیو کردن مایکروسافت آفیس قبل از پایان این ۳۰ روز اقدام به کرک کنید، نرم افزار به صورت کامل فعال می شود و مشکلی به وجود نمی آید اما اگر بعد از این مدت اقدام به کرک کنید متاسفانه نمیتوانید برنامه را کرک کنید. با دانلود مایکروسافت آفیس از سایت های ایرانی و نصب آن در کامپیوتر خود در پوشه ای به نام کرک بروید و فایل پچ یا همان کرک را اجرا کنید و از بسته بودن کامل آفیس در کامپیوتر خاطر جمع باشید. بعد از باز کردن کرک با استفاده از اموزش های موجود در پوشه کرک اقدام به کرک کنید.باز هم یاداور این نکته میشویم که بعد از گذشت ۳۰روز در صورت فعال نکردن مجموعه افیس دیگر قادر به فعال سازی با کد های جعلی در کامپیوتر خود نخواهید شد.
برای حل مشکلات کامپیوتری کلیک کنید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست